Doradcy będący członkami Stowarzyszenia „Poznań w Chuście”:

  • Anna Bednarczyk, Doradczyni Akademii Noszenia, Doradczyni noszenia ClauWi, Poznań, e-mail: rodzinnegniazdo@gmail.com, tel:  500275299

 

  • Anna FurmaniukDoradczyni noszenia ClauWi po kursie zaawansowanym, Poznań, e-mail: kontakt@tulipanna.pl, tel: 694750395, Szkoła Noszenia „Tulipanna” <a>www.tulipanna.pl</a> , Szkoła rodzenia Gaja<a>www.gaja-szkolarodzenia.pl</a>

 

  • Rita Kasprzak, Doradczyni noszenia ClauWi, Poznań, e-mail: pumak@op.pl, tel: 604201173

 

  • Magdalena Konieczka,  Doradczyni Akademii Noszenia, Poznań, e-mail: lulamyakademia@gmail.com, tel: 502833446, <a>Akademia Chustonoszenia LULAMY</a>, http://dajsieponiesc.com/

 

  • Barbara Koralewska,  Doradczyni Akademii Noszenia, Koziegłowy, e-mail: bkoralewska@gmail.com, tel: 692415514

 

  • Małgorzata Krzyś,  Doradczyni Akademii Noszenia, Poznań, e-mail: lulamyakademia@gmail.com, tel: 782375214, <a>Akademia Chustonoszenia LULAMY</a>

 

  • Ola Mazurek,  Doradczyni Akademii Noszenia, Instruktor masażu Shantala, Poznań/Plewiska, e-mail: bliskoscnastarcie@gmail.com, tel: 793-714-899, <a>www.bliskoscnastarcie.pl </a>

 

  • Joanna Michalak, Doradczyni Akademii Noszenia, Gniezno, e-mail: jmnowak@wp.pl, tel: 605065461

 

  • Joanna Muszyńska, Doradczyni noszenia ClauWi, Śrem i okolice (w promieniu do 50 km), e-mail: <a>chustomaniaczka@gmail.com</a>, tel. 888 854 521; <a>www.chustomaniaczka.pl</a>

 

  • Alicja Nowaczyk, Doradczyni noszenia ClauWi, Poznań, email: alicja@doulawpoznaniu.pl, tel: 660 715 059,<a> doulawpoznaniu.pl</a>

 

  • Agata Piasecka, Doradczyni noszenia ClauWi, Pobiedziska, e-mail: agata.piasecka@piasecki.net.pl, tel: 693159059

 

  • Karolina Szurkało, Doradczyni noszenia ClauWi, Poznań, e-mail:karolina@matami.pl, tel: 607678268, <a>www.matami.pl</a>

 

  • Marianna Szymarek, Doradczyni noszenia ClauWi, Poznań, e-mail: marianna@szymarek.pl, tel: 694847774

 

  • Karolina Woziwodzka – Kaczmarek, Doradczyni noszenia ClauWi, Poznań, e-mail: cynthia87@wp.eu, tel. 601 246 959

 

  • Natalia Zielonacka, Doradczyni noszenia ClauWi, Poznań, e-mail: chustownik@gmail.com, tel: 696950208 www.chustownik.pl
Karolina Kaczmarek, doradca ClauWi, Poznań, e-mail: k.w.kaczmarek@wp.pl, tel: 601246959